Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Gadu-Gadu
Było Tu 1230 Gadaczów!!
Strona Główna
Księga Gości 0
Dodaj do Księgi
2012
Kwiecień
Dodaj do Ulubionych

Gadu-Gadu

Właściwa łączność to jedno z najfajniejszych rozwiązań w teraźniejszym internecie. Alternatywa łączności z osobą, która materialnie znajduje się na drugim końcu świata jest jednym z najistotniejszych dokonań sieci. Pomaga to utrzymać połączenie z rodziną albo przyjaciółmi. Dzielić się informacjami oraz wrażeniami, których na co dzień dostarcza nam życie.

========================================================

Twórcy najbardziej popularnego komunikatora w Polsce przyświecają prawdopodobnie porównywalne myśli oraz skojarzenia. Aplikacja Gadu-Gadu to bezsprzeczny filar polskiej łączności na świecie, nie odbierając nic pozostałym programom takim jak ICQ bądź MSN (mniej znanym w Polsce).

Program Gadu-Gadu umożliwia skype bezpośrednią komunikację z wyselekcjonowana osobą na żywo. Jest również możliwość prowadzenia rozmów z paroma odbiorcami, przedzielając okno konwersacji specjalnymi zakładkami (w tym samym oknie). Pośród niedawno dodanych funkcji jest ewentualność prowadzenia rozmów głosowych, co musimy przyznać sporadycznie jest użytkowane (prym wiedzie Skype). Podczas prowadzenia rozmów tekstowych, aplikacja sama weryfikuje poprawność gramatyczną obecnie tworzonej wiadomości. Podczas prowadzonych rozmów umożliwia także przekazywanie zdjęć, oraz zwyczajnych plików wykorzystując technologię P2P.

Design jest współczesny, a sama aplikacja umożliwia zmianę skórek na wyselekcjonowany przez siebie styl bądź kolor. Sama aplikacja zawiera niezwykle dużo dodatków takich jak radio. Dorzucając do tego reklamy, można spodziewać się wielkiej zasobożerności jaką oferuje Gadu-Gadu, tym samym komfortowa praca potrzebuje całkiem sprawnego komputera. Dla użytkowników starszych sprzetów rekomendujemy specjalnie przygotowaną edycję classic.


Głosuj (0)

sevicasofr 14:41:28 20/04/2012 [Powrót] Komentuj